MENÜ ☰

Kidnap İzle HD 2016


Işıkları kapat!
Görüntüyü daralt! Görüntüyü genişlet!
Film Açıklaması

Hindistan’da yaşanan olayları anlatan polisiye içerikli bir filmdir. Bir ailede küçük yaşta anne ve babasının boşanması ile sarsılan kadının yaşadıkları anlatılmaktadır. Bir kız 10 yaşındayken büyükannesinin yanında kalmak zorunda kalıp, ayrıca Kidnap filminde birçok ölümcül ve savaşçı sahneler yer almaktadır.
Kızın arkadaşlarla ile olan Noel partileri dikkat çekmektedir. Kız zamanla büyür ve bir gün denize girmek ister, kız denizde bir şekilde kaybolup, Kendini kaçırılmış olarak bulmaktadır. Yüzmesini çok iyi bilen bu kız kendini bir kulübede bulur. Kızı kaçıran kişi ise eski babasının düşmanlarıdır. Filmde kızı kaçıranlar kızın serbest bırakılması için para isterler. Kızın babasının düşmanları kıza fiziksel ve zihinsel yollardan işkence etmektedirler. Bu sahneleri Kidnap linki sayesinde takip edebilir, Bir intikamı anlatan filmde kurumsal yoldan kaçırma vakalarının sonuçlarını çok iyi göreceğiz. Esaret dolu bir yaşamın zorluğu anlatılmakta olan kızının öldürülme ihtimalinin olması babasının ruhsal çöküntüye sokacaktır.
Filmde hırsızlık ve kaçırma olayların yanı sıra ölümcül olaylar yaşanacaktır. Kızı kaçıran kişileri Noel partisinde yakalayan baba bu işin peşini bırakmaz. Yılbaşı partisinden sonra onu kurtarmak için canla başla mücadele edip, baba, kızını kaçıranları bulmak için bir süre cezaevinde kalır. Bu süreç çok uzun sürmektedir. Aksiyon dolu sahnelere tanıklık etmek için bu film tercih edilebilir. Kidnap izleyerek bu maceraya ortak olabilirsiniz. Bu filmde suçu olmayan bir kıza yapılan haksızlıkları göreceksiniz..Filmizyon ekibi keyifli seyirler diler.

Yorum Yapmak İster misiniz ?

 

Copyright © 2017 filmizyon.com HD Film izle Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden , destek-ekibi@filmizyon.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.( please contact us if there is content that bothers you and whose rights belong to which. We will take it in 3 days.)