MENÜ ☰

Baraka - The Shack izle


Işıkları kapat!
Görüntüyü daralt! Görüntüyü genişlet!
Film Açıklaması

Çok eski yıllarda yayınlanmış bir belgesel ve deneysel bir çalışmadır. Dünyanın pek çok bölgesinden birçok görsel görüntüler sunmaktadır. Adeta nefes kesici nitelikte olmaktadır. Bu anlamda Baraka filmi önemli veriler sunmaktadır. Bu belgeselde insanın yaşamış olduğu ve içinde yaşamını sürdürdüğü gezegene karşı olan yaklaşımlarını ortaya koymaktadır. Bu anlamda etkileyici bir anlatım söz konusudur.
İki bölümden oluşan ve oldukça da başarılı bir belgeseldir. Her iki bölümde de farklı hikaye ve sorular içermekle birlikte bu anlamdan farklı bakış açıları ve kendinizi farklı sorulara yönelebileceğiniz bir hikayedir.Doğa ilk zamanlar da bozulmamış ve çok daha iyi durumdaydı. Bu zamanlarda yaşayan ilk insanlar doğanın kültür ve sanatını ortaya koymaktadırlar. Volkanik oluşumlar, şelaleler, buzullar ortaya konulmaktadır. Bir diğer yandan ise günümüzün temel sorunları kaleme alınmıştır. Yaşanan trafik sorunları, sanayiler ve teknoloji sorgulanmaktadır. İnsan ve doğa arasında yaşamsal bir çizgi söz konusudur be bu oldukça önemli bir detaydır.
Bu detayı belgesel, çok net bir şekilde ortaya koymakta ve sizlere sunulmaktadır. Belgeselin içeriğinde sunulan görüntüler çok çarpıcıdır. Akıllardan kolay kolay çıkmayacak nitelikte düzenlenmiştir. Alışagelmiş belgesel türlerine göre çok daha sıra dışı bir belgeseldir. Herkesin izlemesi gereken çok önemli bir yapımlardan birisidir. Doğa ve insanların arasındaki ince çizgi sizlerle buluşuyor!. Filmizyon ekibi keyifli seyirler diler.

Yorum Yapmak İster misiniz ?

 

Copyright © 2017 filmizyon.com HD Film izle Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, hukuksal bölümünden , destek-ekibi@filmizyon.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.( please contact us if there is content that bothers you and whose rights belong to which. We will take it in 3 days.)