Mahkûmun Kızı – Prisoner’s Daughter (2023) Türkçe Dublaj İzle

Türkçe Dublaj Fragman Sinema Modu
Reklam Alanı
Mahkûmun Kızı – Prisoner’s Daughter (2023) Türkçe Dublaj İzle izle Mahkûmun Kızı – Prisoner’s Daughter (2023) Türkçe Dublaj İzle izle


Reklam Alanı
Mahkûmun Kızı – Prisoner’s Daughter (2023) Türkçe Dublaj İzle Filminin Bilgileri
IMDB 6.3
Süre 100 dakika
İzlenme
Yıl 2023
Ülke ABD
Tür : Dram

Mahkûmun Kızı, 2023 yılında vizyona giren dram türünde duygusal bir film. Filmin konusu 10 yaşındaki bir kız çocuğunun, hapse giren babasını ziyarete gitmesi ve orada tanıştığı mahkumların hikayelerini dinlemesi üzerine kurulu.

Küçük kız Bella’nın babası Paul, bir suçtan dolayı hapse mahkum olur. Bella ise babasını çok özler ve onu ziyarete gitmeye karar verir. Cezaevine gittiğinde babası ve buradaki mahkumlar ile tanışır. Her bir mahkum kendi hikayesini Bella’ya anlatmaya başlar. Bella böylelikle babası dışında cezaevindeki bu adamların da hayatları hakkında bilgi edinir, onları tanımaya çalışır.

Film boyunca Bella ile mahkumlar arasında duygusal bağlar oluşur. Çünkü Bella onları yargılamadan oldukları gibi kabul eder. Bu da mahkumlar için büyük anlam taşır. Filmin sonunda Bella babasına geri döner ama artık onu eskisi gibi masum bir çocuk olarak görmez. Cezaevinde tanık olduğu hayat hikayeleri onu derinden etkilemiştir.

Mahkûmun Kızı, duygu yüklü öyküsü ve oyunculuk performansları ile beğeni topladı. Özellikle küçük oyuncu Jenna Ortega’nın sergilediği başarılı oyunculuğu takdirle karşılandı. Ailecek izlenebilecek nitelikte bir film.